Connect with Us

Zbuloni 3 shenjat më të mërzitshme dhe të lodhshme të horoskopit

Life Style

Zbuloni 3 shenjat më të mërzitshme dhe të lodhshme të horoskopit

Publikuar

-

Gaforrja

Pavarësisht se keni pasur një ditë të tmerrshme në punë ose shkollë ose nuk jeni në humor për të dalë jashtë, ndonjëherë të qenit i mërzitshëm është pikërisht ajo që ju nevojitet. Dhe të gjithë e përcaktojnë mërzitjen ndryshe. Kur bëhet fjalë për takime, gjëja më e rëndësishme është të jesh i sinqertë me veten tënde. Duke qënë se është tepër e ndjeshme, nuk është e është e vështirë për Gaforren të ekzagjerojë situatat. Nëse janë duke kaluar një ditë të keqe, do keni përballë dikë që do ju bëjë edhe ju të mendoni se ky është fundi i botës. Duhet të themi se sa do zemërmirë të jenë, është e lodhshme të kalosh shumë kohë me ta.

Peshqit

Një udhëtim rrugor në minutën e fundit apo një seancë spontane seksuale në një banjë? Jo me të vërtetë gjëja e peshqve. Shikimi i një filmi në shtrat dhe porositja në telefon? Kjo është më shumë se ajo.Peshqit janë kaq të ndjeshëm sa mund të qajnë me gjënë më të vogël. Aq shumë e marrin seriozisht edhe një fjalë që ju e keni thënë me shaka se të të bëjnë të mendohesh dy herë, herës tjetër. Gjithsesi, tepër të mërzitshëm.

Ujori

Kur bëhet fjalë për takime, ata duan të bëjnë zgjedhje të përgjegjshme dhe të zhytura në mendime. Kjo do të thotë aftësi e mirë e planifikimit dhe shumë besueshmëri, gjithashtu mund të nënkuptojë që Ujori i duket pak i mërzitshëm në fillim.Ujori është nga momenti në moment gati të shpërthejë gjithë problemet, mendimet negative, pesimizmin që mban përbrenda./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: