Connect with Us

Babai i vendos një kusht Asusë për Ojkyn, ja ç’do ndodhë sot në “Bija ime”

Life Style

Babai i vendos një kusht Asusë për Ojkyn, ja ç’do ndodhë sot në “Bija ime”

Publikuar

-

Ojky pëson sërish një paralizë të dorës. Ajo nuk arrin dot të lëvizë dorën teksa është ngritur në mësim dhe kërkon leje. Ojky fshihet në tualet dhe i jep forca vetes. Mësuesja bëhet merak për Ojkynë. Ojky e gënjen mësuesen dhe nuk i tregon që është sëmurë. Xhemal përpiqet të bindë Asunë të flasë me babain e saj që t’i marrë pasurinë. Demir i bën dhuratë Ojkysë bojëra të reja. Ojky gëzohet shumë.

Demir fillon t’i japë Ojkysë ilaçe dhe i thotë se janë vitamina. Demir e lë Ojkyn tek nëna e Ugurit dhe niset për të mbaruar punën. Rrugës Demir dhe Ugur kapen nga policia por ia hedhin paq. Demir e ka kuptuar që i kishin ngritur kurth. Asu vendos të takojë babain e saj në spital. Ajo mendon se do arrijë t’ja marrë lehtë pasurinë të atit por nuk ndodh kështu. Babai i vendos Asusë një kusht. Ai kërkon Asusë të marrë kujdestarinë e Ojkysë në këmbim të pasurisë së tij. Demir kërcënon Xhemalin.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: