Connect with Us

Dashuria dhe Financat/ Horoskopi për ditën e sotme sipas astrologes së famshme Susan Miller

Life Style

Dashuria dhe Financat/ Horoskopi për ditën e sotme sipas astrologes së famshme Susan Miller

Publikuar

-

Dashi

Dielli është në sektorin e financave të njerëzve të tjerë, kështu që mbani sytë hapur për të ardhura nga burimet e jashtme, siç janë grantet, huatë ose ndihma financiare.

Demi

Teksa Dielli shkëlqen duke iu bashkuar Venusit në Akrep , të gjithë parnterët tuaj një e nga një do të qëndrojnë për të përfituar vëmendje extra.

Binjakët

Dielli në Akrep do t’iu kurajojë ju të përpiloni një listë me gjërat që duhen bërë. Do të provoni ushtrime të reja ose do të fokusoheni në shëndetin dhe mirëqënien tuaj.

Gaforrja

Dy planete të fuqishëm kanë formuar sektorin e marrëdhënieve tuaja. Progresi që keni bërë në marrëdhënien tuaj dashurore do t’iu ndihmojë të vraponi të sigurt.

Luani

Mendja juaj do të jetë vetëm tek problemet familjare. Do të kaloni më shumë kohë me të dashurit tuaj dhe do të kompletoni disa gjëra në shtëpi.

Virgjëresha

Teksa Venusi po i dërgon puthjet drejt Neptunit në sektorin e dashurisë, ju do të dërgoni disa mesazhe dashurie ose do të merrni disa të tilla që do t’iu bëjnë t’iu dridhen gjunjët.

Peshorja

Dielli do të bashkohet me Venusin dhe do të ndërhyjnë në të ardhurat tuaja. Ju do të mundoheni maksimalisht për të kursyer para ose të mbani atë fitim apo promocion që keni.

Akrepi

Sot Dielli do të lëvizë në Akrep tek personaliteti juaj dhe me bashkimin me Venusin dhe Mërkurin, do t’iu ndihmojnë të dukeni dhe ndjeheni 100 përqind mirë.

Shigjetari

Sot Dielli do të lëvizë në sektorin e shoqërisë. Do të keni mundësi për të reflektuar dhe të karkikoni mirë energjitë tuaja.

Bricjapi

Me Diellin në sektorin e shoqërisë, kalendari juaj do të fillojë të plotësohet. Do t’i thoni po ofertave dhe do të shpenzoni më shumë kohë me shoqëri të mirë.

Ujori

Dielli do të kundërshtojë Uranin, planetin e surprizave në sektorin familjar. Mundësitë në karrierën tuaj mund të sjellin ndryshime në shtëpinë tuaj.

Peshqit

Dielli do të bashkohet me Venusi duke drejtuar shikimin tuaj drejt horizontit. Tani është koha për ëndrra të mëdha dhe të lini mendjen të endet./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Nga larja e fytyrës tek gjumi/ Zbuloni se çfarë po jua përkeqëson lëkurën tuaj

Publikuar

-

Nga

akull ne fytyre, per lekure te bute

A e dini se larja e fytyrës tuaj pothuajse përditë po jua dëmton fytyrën?  Duke mos dalluar se cili veprim i bën më shumë keq lëkurës, ndodh që ne ta përkeqësojmë gjendjen e saj. Më poshtë do të kuptoni se çfarë nuk duhet të bëni me lëkurën tuaj sipas ‘HealthyOnline’: 1-Nëse nuk flini gjumë mjaftueshëm, […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi 12 nëntor 2019/ Zbuloni surprizat e kësaj dite për 12 shenjat e zodiakut

Publikuar

-

Nga

Dashi                                                 Parashikohet një situatë premtuese, edhe pse ka shumë gjëra që doni që ti kapërceni. Nëse dikush do ua harxhojë kohën kot, mund të acaroheni. Jeni shumë të besueshëm në këtë periudhë si në dashuri edhe në miqësi. Demi Duhet ta njihni më mirë një person që e doni vërtetë, në mënyrë që të guxoni […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Bija ime/ Ojky sigurohet që Demir është babai i saj, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Nga

Ojky zemërohet me Demirin sepse nuk shkoi në panair. Demir dhe Ugur përpiqen ta bëjnë Ojkynë të lumtur. Ojky nuk pranon të hajë por ndihmon Demirin të gatuajë. Demir e sheh që Ojky është e mërzitur dhe kërkon të dijë çfarë ka. Ojky e përlotur i thotë Demirit se nëse nuk është babai i saj […]

LEXO TE PLOTE