Connect with Us

Ermal Mamaqi publikon foton me kanabis/ Enca i habit të gjithë me komentin

Showbizz

Ermal Mamaqi publikon foton me kanabis/ Enca i habit të gjithë me komentin

Publikuar

-

Ermal Mamaqi njihet për postimet e tij humoristike, ndaj edhe sot nuk ka munguar një i tillë në Instagramin e tij.

Aktori ka publikuar një foto ku shihet një kapele me kanabis dhe krahas saj bën përshkrimin humoristik: “Ore kapelja e kujt është kjo? Tagoje pak që të vij ta marri.🤪”.

Ndjekës të shumtë të Ermalit kanë vërshuar me komentet, por ai që ka tëhequr të gjithë vëmendjen është ai i këngëtares Enca.

“Edhe thash ku e harrova 🙈”, shkruan këngëtarja ku ka marrë shumë kritika nga ndjekësit që kanë vijuar me sharje në komentet pasuese drejt saj.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Anna” në versionin e Robert Berishës/ Këngëtari këndon këngën e ish bashkëshortes

Publikuar

-

Nga

Këngëtari Robert Berisha është kthyer tashmë në më të komentuarin e mediacve rozë për shkak të deklaratave të tij të forta. Që pas momentit ku deklaroi se ishte ndarë këngëtarja Nora Istrefi, Roberti ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. I ftuar në emisionin Soiree Roberti ka kënduar këngën më të re të Norës dhe Gjikos […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-Momente paniku në mes të emisionit/ Këngëtarja e famshme humbet ndjenjat

Publikuar

-

Nga

Një nga emisionet më të ndjekura dhe të pëlqyera, American Idol do të zhvillojë episodin e tij të 18 këtë të dielë. Gjatë emisionit ka patur një rrjedhje gazi dhe këngëtarja e famshme Katy Perry e cila është edhe një nga anëtaret e jurisë është shprehur se ndihej shumë keq dhe si për pasojë ka […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Videoja e 9 vjeçarit që tronditi rrjetin/ Vesa Luma ndan me ndjekësit historinë e saj personale

Publikuar

-

Nga

Videoja virale ku një djalë 9 vjeçar bullizohet në shkollë ka tronditur rrjetin. I dëshpëruar dhe i mërzitur për këtë fakt ai i kërkonte të ëmës një litar që mbyste veten pasi shokët e bullizonin për shkak se vuante nga nanizmi. E gjetur në një situatë të vështirë, e ëma publikon në internet videon e […]

LEXO TE PLOTE