Connect with Us

FOTO- Me tanga dhe super përvëluese/ Trejsi Sejdini do t’iu lërë pa gjumë sonte

Showbizz

FOTO- Me tanga dhe super përvëluese/ Trejsi Sejdini do t’iu lërë pa gjumë sonte

Publikuar

-

FOTO- Me tanga dhe super përvëluese/ Trejsi Sejdini do t’iu lërë pa gjumë sonte

Ish miss universe Albania Trejsi Sejdini është një nga vajzat më seksi të showbizit. Ajo nuk ndalet së publikuari foto seksi në llogarinë e saj në Instagram. Së fundi “Gangsterrja e Elbasanit” ka publikuar disa foto ku shihet vetëm me të brendshme dhe ka ndezur rrjetet sociale.

Bukuroshja nuk ngurron të ndajë foto të tilla përvëluese me ndjekësit të cilët kanë reaguar duke i pëlqyer fotot dhe duke komplimentuar Trejsin.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një femër e shëmtuar mbetet e shëmtuar”/ Spartak Ngjela tregon se kur i afrohet një femre dhe çfarë e tërheq më shumë

Publikuar

-

Nga

Avokati i njohur Spartak Ngjela ishte i ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel për të folur rreth të bukurës dhe se çfarë ai percepton një femër të bukur. Gjatë bisedës ai ka treguar në mënyrë të prerë që nuk do t’i afrohej kurrë nëse një femër do të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Angela Martini më në fund e pranon: “Po, kam qenë e lidhur me Kanye West, bashkëshortin e Kim Kardashian”

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Angela në vitin 2011 është përfolur për një lidhje të mundshme me reperin e njohur Kanye Ëest, i cili sot është bashkëshorti i Kim Kardashian. Ajo asokohe i ka mohuar këto fjalë, por sonte në emisionin “Soirée” me Jonida Shehun në Top Channel e ka konfirmuar. “Meqë ti nuk e ke problem […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kylie Jenner i dërgon mesazhin Travis: “Po kërkon personin e gabuar”

Publikuar

-

Nga

Miliarderja 22-vjeçare, Kylie Jenner dhe ish partneri i saj Travis Scott, prej ditësh janë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes së tyre pas shumë vitesh lidhjem nga e cila kanë një vajzë. Ata nuk janë parë më së bashku dhe madje thuhet se Travis është zhvendosur në një tjetër shtëpi, por ai e […]

LEXO TE PLOTE