Connect with Us

FOTO- Si arrijnë t’i ruajnë format perfekte në këtë moshë?/ Jennifer dhe Reese tregojnë sekretin

Showbizz

FOTO- Si arrijnë t’i ruajnë format perfekte në këtë moshë?/ Jennifer dhe Reese tregojnë sekretin

Publikuar

-

Edhe pse aktorët më të famshme të Hollywood-it, nuk kanë kryer asnjë ndërhyrje në fytyrë apo trup, Jennifer Aniston dhe Reese Witherspoon vazhdojnë të duken si në të 20-tat e tyre dhe për këtë sigurisht që i kanë disa sekrete.

Së fundmi, për “Radio Times”, vajzat treguan se për ta mbajtur trupin në formë dhe për t’u dukur gjithmonë të freskëta, bëjnë agjërim të ndërprerë.

Ata konsumojnë disa lloje ushqimesh për 16 orë dhe i ndërpresin ato për një periudhë kohore prej 8 orësh.

Gjithashtu, vajzat konsumojnë pije të shëndetshme, stërviten 6 ditë në javë dhe vetëm 1 ditë i lejojnë vetes të konsumojnë gjithçka që kanë dëshirë.

Në këtë mënyrë, ato arrijnë të ruajnë linjat perfekte dhe të duken gjithmonë të reja, megjithëse tashmë janë tek të 50-tat e tyre./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: