Connect with Us

Modelja që po çmend meshkujt/ 20 fotot “bombë” të Jenna Jenoviç

Showbizz

Modelja që po çmend meshkujt/ 20 fotot “bombë” të Jenna Jenoviç

Publikuar

-

Modelja që po çmend meshkujt/ 20 fotot “bombë” të Jenna Jenoviç

Jenna Jenovic është një nga modelet më seksi serbe. Ajo ka një numër prej 2.2 milionë ndjekësish në Instagram.

Jenna nuk ngurron të ndajë me ndjekësit foto seksi ku ekspozon vazhdimisht format e saj bombastike. Kujtojmë se Jenna është pjesë e një prej klipeve të reperit të njohur Noizi, në këngën “A të kujtohet”.

Bukuroshja brune arriti t’i bënte për vete të gjithë meshkujt me linjat e saj bombë.

CNA.al ka përzgjedhur 20 fotot më seksi të Jenna Jenovic, që mund t’i shihni në galerinë e mësipërme.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Anastasiya Kvitko nuk ndalet së provokuari/ “Tërbon” rrjetin me pozat e nxehta

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur e Instagramit, e cila po sfidon vajzat më të famshme si Kim Kardashian apo Demi Rose me format e saj, i ka vënë flakën rrjetit. Bëhet fjalë për supermodelen ruse Anastasiya Kvitko. Së fundi ajo ka ndezur imagjinatën e të gjithë ndjekësve të saj me foton e fundit. Anastasia shfaqet shumë seksi […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ka nevojë për ndihmë”/ Mozzik i jep përgjigjen Onat

Publikuar

-

Nga

Disa javë më parë i ftuar në emisionin Shiko kush Luan, Onat u përball me disa nga pyetjet pikante të drejtuara nga Fifi. Ai u pyet se cili është këngëtari që ka nevojë për ndihmë në tekste. Onat u përgjgij duke përmenduar emrin e reperit të njohur Mozzik. E megjithëse kanë kaluar disa ditë duket […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Elvana Gjata na surprizoi të gjithëve/ Zbulon çfarë e lidh me reperen e famshme botërore

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Elvana Gjata është një nga personazhet më të dashura për publikun shqiptar. Pak kohë më parë Elvana tentoi të futej në tregun ndërkombëtar dhe nxorri disa nga hitet si “Forever is over” dhe bashkëpunimin me reperin e njohur TY Dolla Sign. Së fundi këngëtarja shqiptare ka zbuluar dhe miqësinë e mirë që ka me […]

LEXO TE PLOTE