Connect with Us

Njihet si Brad Pit-i i Turqisë/ Nga skulptura deri tek pasionet, faktet më interesante rreth aktorit Kıvanç Tatlıtuğ

Showbizz

Njihet si Brad Pit-i i Turqisë/ Nga skulptura deri tek pasionet, faktet më interesante rreth aktorit Kıvanç Tatlıtuğ

Publikuar

-

1-Kivanc Tatlitug u martua me stilisten Başak Dizer më 19 shkurt 2016 në ambasadën turke në Paris. Për aktorin është krijuar dhe një skulpturë në muzeun Madame Tussauds Stamboll.

2-Kivanc Tatlitug është një nga aktorët më të paguar në Turqi.

3-Ai ka fituar shumë çmime, duke përfshirë tre çmime të fluturave të arta dhe një çmim kinema Yeşilçam.

4-Tatlıtuğ fitoi çmimin si modeli më i mirë në Turqi dhe Modeli më i mirë në botë në 2002.

5-Përveç kësaj Kivanc ka arritur të tërheqë vëmendjen ë producentëve trë mëdhenj si James Cameron.

6-Përveç modelingut dhe aktrimit, Tatlitug ka luajtur në një skuadër basketbolli në Stamboll, por i është dashur të heqë dorë për shkak të një dëmtimi në këmbë.

7-Kivanc Tatlitug u përfol për një marrëdhënie dashurie me një grua franceze të quajtur Florence Eugene por kjo duket se nuk zgjati shumë.

8-Pas kësaj Kivanc u dashurua me stilisten e tij, Başak Dizer në 2013 dhe u martua në shkurt 2016.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: