Connect with Us

“Nuk ka mbetur qen dhe mace pa…”/Aulona Musta revoltohet kundër të rinjve për këtë arsye

Showbizz

“Nuk ka mbetur qen dhe mace pa…”/Aulona Musta revoltohet kundër të rinjve për këtë arsye

Publikuar

-

Moderatorja shqiptare Aulona Musta, është tepër aktive në rrjetet sociale dhe njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejtë.

Por sot ajo e ka nisur ditën ters, pasi i ka ndodhur një e papritur në kohën që po ngiste makinën.

Ajo tregon se shqiptarët e sidomos të rinjtë nuk dinë të repektojnë sinjalistikën rrugore, e që dalin si ‘kope’ në rrugë. E revoltuar Aulona nuk ka nguruar të bëjë një video e ta ndajë me të gjithë ndjekësit, për të treguar shqetësimin e saj.

Në video ajo dëgjohet të thotë: “Nuk ka mbetur qen dhe mace pa mësuar të respektojë semaforin, por për këmbësorin shqiptar nuk mësohet kurrë por kurrë! Ai robi i kuq del për një arsye, jo si kope. Brezi i ri nuk do ta dijë dhe nuk e ka haberin fare. Për mua është shumë shqetësuese. Tregon shumë. Çfare tregon, e gjen gjithsecili vetë,”-ka përfunduar Aulona e revoltuar./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: