Connect with Us

Të fiksuar pas tyre/ 10 aktoret më seksi të telenovelave spanjolle

Showbizz

Të fiksuar pas tyre/ 10 aktoret më seksi të telenovelave spanjolle

Publikuar

-

Ato janë ndër femrat më të bukura dhe seksi të botës së telenovelave. Të shumtë janë njerëzit që janë apasionuar pas tyre që pas daljes së tyre në serialet spanjolle.

Emra si Maite Perroni, Angelique Boyer, Thalia, Jacqueline Bracamontes etj, janë shumë të njohura jo vetëm për showbizin e huaj por edhe shqiptar, pasi kanë luajtur shumë role që e kanë bërë vete publikun.

CNA.al ka përzgjedhur 10 aktoret më seksi, fotot e të cilave mund t’i shihni në galerinë e mësipërme.

Ana Lucia Dominguez

Ana Brenda

Angelique Boyer

Aracely Arambula

 

Elizabeth Gutierrez

Jacqueline Bracamontes

Livia Brito

Maite Perroni

Marjorie de Sousa

Ninel Conde

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: