Connect with Us

“Vetëm në dy muaj ti na zëvëndësove”/ Fansat janë të bindur, kënga zemërthyese e Selena Gomez i dedikohet Justin Bieber

Showbizz

“Vetëm në dy muaj ti na zëvëndësove”/ Fansat janë të bindur, kënga zemërthyese e Selena Gomez i dedikohet Justin Bieber

Publikuar

-

“Vetëm në dy muaj ti na zëvëndësove”/ Fansat janë të bindur, kënga zemërthyese e Selena Gomez i dedikohet Justin Bieber

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, është rikthyer përsëri në muzikë duke u “hakmarrë” për ish-in e saj Justin Bieber. Të paktën kështu thuhet sipas fansave.

Së fundmi Selena publikoi këngën e saj më të re me titull “Lose you to love me”.

Që pasi ajo e paralajmëroi në rrjetet sociale,edhe pse në këngë ajo nuk përmend asnjë emër,  të gjithë menduan se është dedikim për Justin Bieber, por tani që është publikuar edhe teksti, fansat janë përfundimisht të bindur, që kjo është një hakmarrje për ndarjen e tij dhe martesën me Hailey Bieber.

Në këngë ajo thotë se: “Ti më premtove botën dhe unë e ‘hëngra’

Të vendosa të parin dhe ti e adhurove këtë.

Ti vure zjarr në ‘pyllim tim’ dhe e le të digjet.

Ky kërcim po më vret ngadalë, unë duhet të të urreja ty që të dua veten.

Unë ti dhashë të gjitha dhe të gjithë e dinë. Vetëm në dy muaj ti na zëvëndësove.

Më bërë të mendoj se e meritoja këtë”, shprehet Selena ndër të tjera.

Në fund të këngës ajo thotë: ” Tani kapitulli është i mbyllur dhe mori fund.

Tani është një lamtumirë për ne”.

Kujtojmë se Justin u lidh me Hailey vetëm pak kohë pas ndarjes me Selenën dhe kjo gjë duket se e ka lënduar këngëtaren./CNA.al

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Nuk i kuptoj se çfarë thonë, nuk japin mesazh”/ Grupi “2 die 4” tregon kush janë reperët më të fuqishëm të momentit

Publikuar

-

Nga

Grupi i njohur 2die4 ka fituar zemrat e publikut shqiptar që në fillimet e tyre. Kënga hit e tyre “Më pëlqen çfarë”m dëgjohet ende nga fansat e tyre. Mbrëmjen e sotme, të ftuar në Soiree, reperët kanë folur për muzikën që po bëhet në ditët e sotme. Të pyetur nga moderatorja se ç’mendim kanë për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Konkurrencë e fortë/ Soni Malaj konfrimon pjesëmarrjen e saj në “Këngën Magjike”

Publikuar

-

Nga

Ky edicion i Këngës Magjike ka rikthyer shumë emra të njohur të mzuikës shqiptare. Artistë si Besa Kokëdhima, Eneda Tarifa, Anxhela Peristeri, Marsela Çibukaj, Fifi, kanë qenë këngëtaret që kanë marrë pjesë deri më tani në Këngën Magjike. Kësaj liste i shtohet edhe Soni Malaj, e cila ditën e sotme ka treguar se do të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-J Balvin i bën dhuratën marramendëse Justin Bieber-it/ Këngëtari tregon unazën me diamantine gjigant

Publikuar

-

Nga

Këngëtari me famë botërore Justin Bieber ka ndarë me ndjekësit e tij dhuratën e çmuar që i ka bërë këngëtari kolumbian J Balvin. Teksa shfaqej i veshur sportive, Justin ka treguar unazën me gur diamanti. Justin nuk ka ngurruar ta ndajë këtë moment me ndjeëksit e tij dhe falenderon publikisht këngëtarin. “J Balvin faleminderit për […]

LEXO TE PLOTE