Connect with Us

“Je shumë e mirë, mos u merr me politikë”/ Ori Nebiaj ka një përgjigje për të gjithë ata që e gjykojnë për këtë vendim

Showbizz

“Je shumë e mirë, mos u merr me politikë”/ Ori Nebiaj ka një përgjigje për të gjithë ata që e gjykojnë për këtë vendim

Publikuar

-

“Vip-at në politikë”, kjo ishte tema e kësaj të mërkure në “Soirée”  me Jonida Shehun në Top Channel.

Një ndër të ftuarit ishte edhe moderatoja e emisionit “Wake up”, Ori Nebiaj që dikur ka qenë zëdhënese e Partisë Demokratike. Ajo ka rrëfyer se çfarë e ka shtyrë që të merret me politikë. Ndër të tjera ajo ka dhënë edhe një përgjigje për të gjithë ata njerëz që i shkruajnë se pse ajo merret me politikë.

“Je shumë  e mirë, mos u merr me politikë. Unë mund të kem rezerva për këdo që është marr që nga dita e parë deri më sot me politikë në Shqipëri. Mund të kem rezerva për këdo që ka qeverisur këtë vend. Në qoftë se ne nuk na pëlqejnë kaq shumë njerëzit që na qeverisin, kush do na pëlqejë? Kush do duhet të merret me politikë? Duhet të jesh i keq që të merresh?, është shprehur Ori.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-Kopja e aktores së famshme/ Dafina Zeqiri bën ndryshimin e radhës në pamje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Dafina Zeqiri është e njohur për ndryshimet e shpeshta që bën në pamjen e saj. Pothuajse të gjitha ngjyra dhe modelet e flokëve i kemi parë ndër vite në pamjen e këngëtares. Së fundi ajo ka bërë një tjetër ndryshim drastik duke prerë flokët e saj shkurt. Ngjashmëria e saj me aktoren që luan […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përtej fotove seksi dhe formave bombastike/ Demi Rose flet për herë të parë për humbjen e prindërve

Publikuar

-

Nga

Supermodelja Demi Rose humbi babain e saj në fund të 2018 dhe nënën në qershorin e vitit 2019. Në një intervistë për Daily Mail ajo ka treguar se humbja e prindërve të saj brenda 7 muajsh ka qenë shumë e dhimbshme dhe tragjike pë të. Ajo u kujdes për mamanë e saj e cila prej […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja publikon fotot duke ushqyer fëmijën me gji/ Përballet me kritikat e fansave

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Ashley Graham, disa javë më parë u bë nënë e një djali të cilin e ka quajtur Isaac. Edhe pse nuk ka kaluar shumë kohë nga lindja, Ashley nuk e ka patur aspak kompleks të ndajë me ndjekësit e saj  foto teksa ushqen me gji të birin apo edhe shenjat e lindjes […]

LEXO TE PLOTE