Connect with Us

“Lum unë për të”/ Alketa Vejsiu “mburret” me bashkëshortin e saj

Showbizz

“Lum unë për të”/ Alketa Vejsiu “mburret” me bashkëshortin e saj

Publikuar

-

Janë të pakta herët ku moderatorja Alketa Vejsiu flet për familjen dhe jetën private. Moderatorja e ka ruajtur me fanatizëm këtë pjesë të jetës së saj dhe thuajse nuk del kurrë në publik me bashkëshortin apo fëmijët e saj.

Së fundi moderatorja ka publikuar një foto ku ndodhet në Marrakech, dhe njëra prej komentueseve e ka komplimentuar moderatoren duke shkruar “Lum A… që të ka”, duke mos e shkruar dhe emrin e plotë të bashkëshortit.

Moderatorja si rrallë herë është shprehur se edhe ajo ndihet shumë e lumtur që ka një bashkëshort si ai.

“Edhe unë për të”, përgjigjet Alketa duke e shoqëruar me një emoji zemër.

Bashkëshorti i saj është Ardi Nelaj, një biznesmen në fushën e ndërtimit me të cilin moderatorja ka dy fëmijë, një vajzë të quajtur Nicole dhe një djalë të quajtur Lionel.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: