Connect with Us

Dashuri, para dhe udhëtime/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme sipas astrologes së famshme Susan Miller

Life Style

Dashuri, para dhe udhëtime/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme sipas astrologes së famshme Susan Miller

Publikuar

-

Dashi

Do të jeni në pozitë të mirë me biznesin dhe financat. Ju mund të negocioni me sukses një shpërblim më të madh ose ndarje komisioni me shefin tuaj.

Demi

Ju dhe partneri juaj mund të bëni një udhëtim jashtë vendit. Udhëtimi ka të ngjarë të shndërrojë marrëdhëniet tuaja për mirë.

Binjakët

Do ta keni të lehtë të krijoni një marrëdhënie më të fortë me një koleg. Financat tuaja në punë do të jenë pozitive dhe mund të merrni një bonus.

Gaforrja

Dashuria do të jetë përmbushëse për ju. Nëse jeni beqar dhe jeni në kërkim, do të keni një mundësi të jashtëzakonshme për të takuar dikë që e shihni tërheqës.

Luani

Jeta juaj e shtëpisë dhe familjes do të vazhdojë të jetë harmonike dhe plot kënaqësi falë Venusit që lëviz në sektorin tuaj vendas.

Virgjëresha

Do të jeni në një pozicion sot ku mund të bindni këdo që për asgjë. Tani është një kohë perfekte për të kërkuar diçka të rëndësishme.

Peshorja

Nëse po mendoni të investoni në pasuri të paluajtshme ose të kërkoni një pronë, duket premtuese. Do të përfitoni nga vendimet e marra në lidhje me paratë.

Akrep

Do të keni një magnetizëm dhe fuqi tërheqëse të jashtëzakonshme falë Venusit që vazhdon të lëvizë nëpër Akrep. Fjalët e tua do të jenë të fuqishme.

Shigjetari

Ju do të vlerësoni mënyrën se si zemra juaj e dashur do t’ju sigurojë se sa ai ose ajo ju vlerëson dhe dëshiron me pohim të matur, por të sinqertë.

Bricjapi

Do të ndjeni tani një gëzim të jashtëzakonshëm për miqtë dhe jetën shoqërore. Dikush që keni besim mund t’ju ndihmojë të transformoni identitetin tuaj.

Ujori

Venus është në krye të tabelës tuaj duke ju siguruar që shefi juaj ose VIP do të jenë vërtet mirënjohës për talentin tuaj dhe atë që keni për të ofruar.

Peshqit

Një reklamë botuese ose një përpjekje transmetimi ka të ngjarë të performojë jashtëzakonisht mirë sot dhe mund të ketë një potencial financiar të mahnitshëm./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE