Connect with Us

FOTO-10 personazhet më të rrezikshëm në internet/ Habit studimi, mes tyre edhe këngëtarja shqiptare

Showbizz

FOTO-10 personazhet më të rrezikshëm në internet/ Habit studimi, mes tyre edhe këngëtarja shqiptare

Publikuar

-

Askush nuk e mendonte se këta VIP-a kaq të famshëmdo të ishin shumë të rrezikshëm për përdoruesit e internetit.

Së fundmi , firma e sigurisë në internet, “McAee”, ka zbuluar listën e 10 personazheve më të “rrezikshëm” në internet të cilët janë shumë të njohur për publikun dhe emrat e tyre janë ndër më të kilikuarit në internet.

Kjo firmë ka sqaruar se nëse klikoni emrin e tyre në internet, kompjuteri ose telefoni juaj rrezikon të preket nga viruset. Këtë vit listën e kryeson komediani amerikan dhe prezantuesi, John Oliver, si emri më i rrezikshëm për t’u kërkuar. Gjithashtu pjesë e listës janë edhe tre komedianë të tjerë, James Corden, Jimmy Kimmel dhe Jimmy Fallon.

Përveç aktorëve, pjesa më e madhe e listës është e mbushur me emra të këngëtarëve, ku është i përfshirë edhe Dua Lipa. Këngëtarja me origjinë shqiptare renditet e dyta dhe ndiqet nga artistë të tjerë si, Nicki Minaj, DJ Calvin Harris dhe Billie Eilish./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: