Connect with Us

FOTO-“Jetës nuk i dihet kurrë”/ Ndarja e bujshme me Stresin, Keisi rrëfen ëndrrat e saj për familje të madhe

Showbizz

FOTO-“Jetës nuk i dihet kurrë”/ Ndarja e bujshme me Stresin, Keisi rrëfen ëndrrat e saj për familje të madhe

Publikuar

-

Prej disa muajsh, ndarja e reperit shqiptar Stresi dhe ish bashkëshortes së tij Keisi, ka bërë bujë në mediat rozë.

Por së fundmi Keisi ka ndarë disa informacione private mbi famijen dhe karrierën që dëshiron të ndjekë.

Përmes një bashkëbisedimi me ndjekësit në Instagram ajo shprehet se dëshiron të ketë biznesin e saj në fushën e estetikës madje të bëjë edhe një shkollë bukurie.

Keisi ka treguar gjithashtu se preferon një familje të madhe. E pyetur sesa fëmijë dëshiron të ketë, ajo befason me përgjigjen kur thotë 3 djem dhe një vajzë.

“Katër, por jetës s’i dihet kurrë. Do isha e kënaqur me çfarëdo të më vinte por ëndër e kam 3 djem dhe një gocë”, shprehet ajo.

Më pas Keisi ka ndarë disa foto nga fëmijëria e saj, veçanërisht me vëllain më të vogël, për të cilin shprehet se e do shumë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: