Connect with Us

Nuk përmbahet Capital T/ Pas koncertit madhështor në Tiranë, zbulon surprizën e radhës

Showbizz

Nuk përmbahet Capital T/ Pas koncertit madhështor në Tiranë, zbulon surprizën e radhës

Publikuar

-

Vetëm pak javë më parë reperi Capital T mbajti një koncert madhështor në Tiranë që e quajti “Time Capsule.”

Të gjithë fansat e reperit patën mundësinë për të shijuar hitet e tij ndër vite. Përveçse fansave, në koncert ishin të pranishëm dhe shumë personazhe të famshme të cilët mbështetën Capitalin si dhe shijuan muzikën e tij.

Së fundi ai ka zbuluar planet e tij për të ardhmen. Nëpërmjet një statusi në Instagram, reperi ka treguar se nuk di të ndalet.

Ai ka gëzuar fansat e tij të panumërt pasi ka treguar në Instagram se ka ndërmend të bëjë një tjetër “Time Capsule”, kësaj here në Europë. “Time Capsule 2″ në Europë. Cilin qytet?”- shkruan Trimi në foton e publikuar, duke pritur sugjerime nga fansat.

Nuk na mbetet gjë tjetër vetëm të presim që Capital të zbulojë se ku do të mbahet Time Capsule 2.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: