Connect with Us

VIDEO-“Do të të vras”/ Pas “kërcënimeve”, Selena Gomez ironizon përsëri Justin Bieber

Showbizz

VIDEO-“Do të të vras”/ Pas “kërcënimeve”, Selena Gomez ironizon përsëri Justin Bieber

Publikuar

-

Pak ditë më parë, kënga e re e Selena Gomez bëri xhiron e rrjetit , pasi fansat e saj mendonin se ishte një dedikim për ish-in Justin Bieber.

Por menjëherë pas publikimit të saj, një postim i Hailey-t, bashkëshortes aktuale të Justin, u duk sikur iu dedikua këngëtares pasi mesazhi ishte: “Do të të vras”.

Kjo bëri që Selena të reagojë me një postim ku shprehej se është kundër atyre femrave që sulmojnë njëra-tjetrën.

Selena Gomez publikoi së fundmi një tjetër këngë, për të zbutur zhurmën e të parës. Në këngën ritmike, këngëtarja jepte mesazhin se ka vuajtur ndarjen me Justin, por tashmë e ka harruar.

Në fillim të këngës, Selena këndon:

“Ata ranë në dashuri në verë / Shumë e egër për njëri-tjetrin / E shndritshme deri sa nuk ishte më / Ndiheshe mirë deri sa jo më/ Ishte dashuria e saj e parë e vërtetë / E tija gjithashtu derisa ai gjeti një tjetër / Oh Zot kur ajo e kuptoi / Besimi ra përtokë”!

Ndërsa Selena pranon “që ishte e trishtuar”, ajo gjithashtu thotë në këngë se është e lumtur që mori fund.

“U deshën disa vjet për të fshirë lotët “Por shikojeni tani / Shikojeni teksa shkon”.

Në fund Selena shprehet se do ta gjejë dashurinë kur të dëshirojë kështu që Hailey, s’ke asnjë arsye për t’u bërë xheloze./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: