Connect with Us

FOTO-“Jam nëna më paranojake në botë”/ Rezarta Shkurta rrëfen çfarë ndodh me vajzën e saj kur ajo është larg

Showbizz

FOTO-“Jam nëna më paranojake në botë”/ Rezarta Shkurta rrëfen çfarë ndodh me vajzën e saj kur ajo është larg

Publikuar

-

Pas suksesit me kompaninë e saj, këngëtarja Rezarta Shkurta ka treguar gjithnjë se është një nënë shumë e përkushtuar ndaj vajzës së saj, Hera.

Së fundmi, Rezarta ka krijuar një pyetësor për fansat ku i përgjigjet çdo pyetje të tyre.

E pyetur se kush kujdeset për vajzën e saj, biznesmenia shkruan se vajzën nuk e lë kurrë vetëm apo me të panjohur, pra me një dado dhe ka krijuar një ambient të përshtatshëm në punë ku mund të marrë edhe Herën.

“Edhe një sekret tjetër! Unë jam nëna më paranojake në botë. Tek Hera Company kam krijuar një ambient të përshtatshëm ku vajzën mund ta marr me vete. Asnjëherë nuk do mundja të isha e qetë që vajza të jetë në shtëpi me një të panjohur! Në rast se unë jam larg, Hera ka dy gjyshe super të përkushtuara që presin me padurim të qëndrojnë me të”, shkruan Rezarta./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Khloe Kardashian i fali se e tradhëtuan/ Reagimi i Jordyn Woods nuk pritej

Publikuar

-

Nga

Treshja, Khloe Kardashioan, Tristan Thompson dhe Jordyn Woods kanë qenë në qendër të vëmendjes së shtypit rozë për shumë kohë. Pasi Tristan e tradhtoi me miken e ngushtë të së motrës, Khloe e ka patur shumë të vështirë të përballet me një situatë të tillë. Por duket se për Khloen tashmë çdo gjë i përket […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Jam gati për tu bërë baba”/ Këngëtari dhe ish missi zbulojnë planet për të krijuar familje

Publikuar

-

Nga

Devis Xherahu është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Devisi dhe partnerja e tij Ertemiona Mejdani kanë një lidhje dashurie prej shumë vitesh. Së fundi të ftuar në emisionin Ftesë në 5 çifti ka zbuluar dhe për planet e afërta për të krijuar familje. Ertemiona u shpreh se Devisi është në momentin […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Kourtney Kardashian “kapet mat”/ Rikthehet tek ish i dashuri 26 vjeçar

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Kourtney Kardashian nuk i ka rezistuar shumë vetmisë dhe ka vendosur të kthehet sërish me ish të dashurin e saj, Younes Bendjima. Miliarderja dhe 26-vjeçari janë fotografuar teksa kanë hyrë bashkë në një klub në Miami, ku ajo çfarë binte në sy më shumë ishte afrimiteti i tyre. Kardashian shihej se ishte […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Është një nga femrat më të bukura spanjolle/ Fotot e modeles që po tërbon meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi të ekranit në Spanjë. Bëhet fjalë për modelen dhe gazetaren Violeta Magrinan. Ajo është bërë e njohur në reality shoën Mujeres y hombres y Viceversa në vitin 2018. Që nga ai moment e ka rritur famën e saj edhe falë bukurisë që e karakterizon. Violeta është në një […]

LEXO TE PLOTE