Connect with Us

FOTO-Trashëgimtarja e Top Channel nuk di të ndalet/ Zbulohet çmimi marramendës i fustanit të Lori Hoxhës

Showbizz

FOTO-Trashëgimtarja e Top Channel nuk di të ndalet/ Zbulohet çmimi marramendës i fustanit të Lori Hoxhës

Publikuar

-

Dy ditë më parë, trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha festoi ditëlindjen e saj të 26-të jashtë Shqipërisë, dhe e kaloi mes shoqërisë në qytetin e dashurisë, në Paris.

Por ajo që ra në sy nuk ishte vetëm festa e saj, por fustani qe kishte zgjedhur të vishte, një fustan me gurë që vezullonte i tëri.

Por sa kushtonte ky fustan?

Sipas faqes “What they wearin”, fustani i gjithi me kristale i përket stilistes “Alessandra Rich” dhe kushtonte 2500€ ndërsa vathët e po të njëjtës firmë kushtojnë 275€./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: