Connect with Us

“Jam shumë e mërzitur”/ Rita Ora e “dëshpëruar” anulon koncertin

Showbizz

“Jam shumë e mërzitur”/ Rita Ora e “dëshpëruar” anulon koncertin

Publikuar

-

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora ka dhënë lajmin e trishtë për fansat. Ajo është detyruar të anulojë koncertin e saj në Gjermani për arsye shëndetësore. Rita e ka bërë të ditur këtë lajm nëpërmjet një statusi në Instastory.

“Jam shumë e mërzitur që të lajmërojë që jam zgjuar sëmurë tepër sot dhe kam marrë urdhra nga mjekët që mos të këndojë sonte në Amazon”.

“Kam dashur shumë që të jem me ju sonte. Është një vendim që nuk është marrë nga unë dhe me vjen keq që nuk do të jem aty”.

“Asgjë nuk me bën më të lumtur se këndimi para fansave të mijë të jashtëzakonshëm dhe mos të qenit aty është një zhgënjim-ju jeni pasuria më e madhe që kam në botë”, ka shkruar Rita. “Ju dua të gjithëve dhe ju falënderojë për mbështetje”, ka shtuar Rita në njërin nga mesazhet e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: