Connect with Us

Ka luajtur pranë gruas më të bukur në Turqi/ Zbuloni disa kuriozitete rreth aktorit të famshëm Halit Ergenc

Showbizz

Ka luajtur pranë gruas më të bukur në Turqi/ Zbuloni disa kuriozitete rreth aktorit të famshëm Halit Ergenc

Publikuar

-

1-Halit Ergenc ka punuar si back vocalist dhe kërcimtar për këngëtaren e njohur Ajda Pekkan.

2- Ai ka marrë pjesë në shumë shfaqje si Bugun Yarin Gel, Popcorn, Arapsaçi dhe Sevgilime Goz Kulak Ol.

3-Halit Ergenç është njohur pë rolet e tij brilante në filmat si Hic Yoktan Ask dhe Olumun El Yazisi.

4- Në vitin 2016, ai filloi të luante përballë gruas së tij Berguzar Korel në Vatanım Sensin.

5- I inkurajuar nga çmimi i fluturës së artë për aktorin më të mirë, shfaqjet mahnitëse mahnitëse të Halitit në filmat me lëvizje të ndryshme e kanë bërë atë një nga aktorët e njohur në industrinë turke të filmit.

6- Ai është i martuar me aktoren Berguzar Korel me të cilën ka një djalë të quajtur Ali.

7- Në vitin 2017, Ergenç vizitoi Pakistanin dhe shkoi në Lux Style Aëards – ku u nderua me çmimin Ndërkombëtar të ikonave.

8- Ai filloi të aktrojë në Teatrin Dormen në 1996 dhe trajtoi rolin kryesor në muzikorin The King and I.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: