Connect with Us

Mos kini turp/ Zbuloni 8 gjëra që askush nuk jua thotë rreth masturbimit

Kuriozitete

Mos kini turp/ Zbuloni 8 gjëra që askush nuk jua thotë rreth masturbimit

Publikuar

-

1. Nuk ka asnjë mënyrë që të mund të masturbosh aq shumë sa që kurrë nuk do të kesh mundësi të shijosh seksin me një person . 

Dikush tjetër që ju prek ju është gjithmonë më i mirë se sa ju prekni veten. Ky është një fakt!

2.Nuk është diçka e çuditshme që e bëjnë vetëm perversët

Secili nga ne masturbohet. Edhe gjinekologu tek i cili ju këshilloheni, edhe miqtë tuaj ndërkohë që po flasin me ju në Whatsapp. Sepse siç e dimë në kohët moderne, të bësh shumë gjëra në të njëjtën kohë është një domosdoshmëri.

3. Nëse nuk mund ta bëni veten të prisheni duke masturbuar, kjo nuk do të thotë që jeni i dënuar për gjithe jetën.

Mos u shqetësoni të gjithëve i ndodh që në raste të caktuara të mos arrijnë, sidomos në fazat e para eksploruese. Ose është thjesht një ditë e ngarkuar psikologjikisht, provojeni të nesërmen.

4-Quhet masturbim edhe nëse po luani prej orësh me vulvën tuaj duke parë ndonjë film erotik.

Nëse po prekeni dhe po kënaqeni megjithëse nuk përjetuat 4 orgazma shpërthyese, kjo është një shenjë e mirë. Ka raste kur përjetohen orgazma të shpejta, por pjesa e hyrjes në lojë është aq e shkurtër sa duket sikur nuk ndodhi asgjë.

5. Masturboheni ndërkohë që keni një të dashur nuk ju bën një “mashtruese”

Edhe nëse e doni personin që po takoni dhe ata gjithmonë ju largojnë, blah, blah, blah, ata akoma janë duke masturbuar dhe ju mund të jeni gjithashtu. Ndodh që ai nuk është aty për ju, që t’ju kënaq, kështu që ç’të keqe ka.  Ju sugjerojmë edhe të provoni të masturboheni para atij. E sigurt se nuk do të përmbahet para një skene të tillë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: