Connect with Us

Ndarja e bujshme me Loredanën/ Mozzik flet për herë të parë: “Është nëna e fëmijës tim…”

Showbizz

Ndarja e bujshme me Loredanën/ Mozzik flet për herë të parë: “Është nëna e fëmijës tim…”

Publikuar

-

Pak muaj më parë, ndarja mes repereve Loredana dhe Mozzik bëri bujë në mediat rozë, pas publikimit të një postimi të Loredanes në Instagram.

Por Mozzik ka vendosur të rikthehet sërish në ekran, këtë herë si i ftuar në një program të njohur televiziv.

Mbrëmjen e sotme , ai do të jetë i ftuar në emisionin ‘Shiko Kush Luan’, ku do të flasë për jetën e tij private, dhe ndarjen e shumëpërfolur me Loredanën, nënën e vajzës së tij Hana.

I pyetur nga Luana reperi ka ndarë disa detaje nga marrëdhënia e tij me reperen dhe kjo dëgjohet në përgjigjen e tij.

Ai shprehet se Loredana është “nëna e fëmijës tim”.

Mozzik është shprehur më herët se nuk i pëlqen të jetë prezent në emisione televizive, dhe se do t’i përgjigjet fansave të tij për çdo pyetje që mund të kenë në llogaritë në rrjetet sociale.

Por me sa duket së fundmi ai ka ndërruar mendje dhe shumë shpejt do të kemi mundësinë të dëgjojmë ndoshta versionin e tij për ndarjen nga Loredana./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Tayna feston ditëlindjen dhe e “djeg” në club/ Zbuloni se sa vjeç ka mbushur reperja

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga vajzat më të suksesshme të momentit. Bëhet fjalër për reperen Tayna e cila mbrëmjen e kaluar ka festuar ditëlindjen. Reperja ka festuar deri në orët e para të mëngjesit me shoqërinë dhe njerëzit e saj më të afërt. Miqtë e kanë surprizuar me dhurata të ndryshme. Ajo që nuk dinim është […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

U përfol për një lidhje me modelen bjonde/ Zerka tregon si reagoi Ronela pas lajmeve

Publikuar

-

Nga

Prej vitesh dy këngëtarët Young Zerka dhe Ronela Hajati përfliten për një lidhje dashurie mes tyre. Pak ditë më parë ishte Young Zerka që pranoi se ishin në një lidhje. Para se të publikonte videoklipin e fundit, në mediat rozë qarkulluan disa foto të Zerkës teksa shihej pranë një modeleje bjonde mjaft seksi. Menjëherë nisën […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Eva Alikaj flet për skenat erotike në film/ Zbulon marrëdhënien që ruan me aktorin Ndriçim Xhepa

Publikuar

-

Nga

Aktorja e njohur e filmave shqpitarë Eva Alikaj ka treguar më shumë për karrierën e saj në film si dhe ka treguar se çfarë marrëdhëniesh ruan me aktorin Ndriçim Xhepa pasi janë përfolur dikur për një lidhje dashurie. Ajo është shprehur se skenat erotike apo puthja në film para viteve 90 paragjykohej shumë dhe se […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Aktorja e njohur përplaset me ndjekësin: “Plakë që kërkon vëmendje”

Publikuar

-

Nga

Aktorja e njohur Kate Beckinsale është një nga personazhet që është komentuar shumë në rrjetet sociale për fizikun e saj. Edhe pse 46 vjeç, aktorja britanike duket në super formë. Të shumtë kanë qenë komentuesit të cilët kanë reaguar duke e kritikuar atë për fotot e postuara në Instagram. “Unë them se je duke kaluar […]

LEXO TE PLOTE