Connect with Us

VIDEO-“Shahet tjetri nga motra në mes të 3000 njerëzve?”/ Stresi nuk përmbahet, shpërthen ashpër kundër kolegëve

Showbizz

VIDEO-“Shahet tjetri nga motra në mes të 3000 njerëzve?”/ Stresi nuk përmbahet, shpërthen ashpër kundër kolegëve

Publikuar

-

I zhveshur dhe i rrethuar nga shokët, reperi Stresi është revoltuar me kolegët e tij të cilët ofendojnë nëpër klipe dhe u ka dedikuar disa video në Instastory.

Nga sa kuptohet nga fjalët, Stresi u përgjigjet këngëtarëve të tjerë që ofendojnë nëpër klipe dhe shprehen se ndihen më gangster kur shajnë të tjerët nga pejsëtarët e familjes. Lushaj shton më tej se nuk është aspak dakort që të shahet nëpër klipe dhe të justifikohet me faktin se ‘është thjesht çështje biznesi”.

“Ptu turp e marrë, si u shaka robi për biznes? Shahet tjetri në mes të 3000 njerëzve për biznes nga motrat dhe nënat? Si u shaka për biznes? A jeni në vete apo jo?” shprehet këngëtari ndërkohë që as vetë nuk është përmbajtur në fjalor.

Për më tepër shikoni videon e mëposhtme./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: