Connect with Us

VIDEO-“Unë shkoj vetëm me ata që…”/ Lorik Cana apo Robert Berisha, ja kë zgjedh Agnesa Vuthaj për një natë

Showbizz

VIDEO-“Unë shkoj vetëm me ata që…”/ Lorik Cana apo Robert Berisha, ja kë zgjedh Agnesa Vuthaj për një natë

Publikuar

-

Modelja bukuroshe shqiptare Agnesa Vuthaj, e ftuar pak ditë më parë në ‘Ftesë në 5’  nuk la vend për dyshime lidhur me një romancë të mundshme. Nisur nga kjo, modeles i është drejtuar një pyetje disi e sikletshme mbi zgjedhjen mes meshkujve VIP.

E ftuar së fundmi në ‘Mirage’, Agnesa është vënë përballë Lorik Canës e Robert Berishës. “Me kë nga të dy do ta kaloje një natë?”, ka qenë pyetja së cilës Vuthaj nuk iu përgjigj si e prisnim. “Me asnjërin”, ka thënë ajo, “Njëri është i martuar, tjetri i sapo ndarë. Unë shkoj vetëm me ata që janë ‘single’”.

As Loriku, as Roberti nuk ia kanë dalë të jenë pjesë e përzgjedhjes së Agnesës.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: