Connect with Us

Fama dhe planet për të ardhmen/ Arbenita Ismajli flet për suksesin në karrierë

Showbizz

Fama dhe planet për të ardhmen/ Arbenita Ismajli flet për suksesin në karrierë

Publikuar

-

Modelja e njohur shqiptare Arbenita Ismajli është një nga vajzat më të ndjekura dhe të komentuara për format perfekte.

Gjatë një interviste me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, Arbenita ka treguar shumë detaje rreth jetës private dhe asaj profesionale.

Duke iu përgjigjur pyetjeve të ndryshme Arbenita ka zbuluar se numrin më të madh të ndjekësve e ka fituar kohëve të fundit por suksesin e ka patur që në fillimet e karrierës së saj.

E ndërsa një tjetër ndjekës e pyet se kur do të jetë  pjesë e ndonjë videoklipi ajo është shprehur se është duke pritur për projektin e duhur.

Kujtojmë se Arbenita prej kohësh është në një lidhje dashurie me reperin e njohur Fero. Edhe pse u përfolën për ndarje, çifti rrëzoi çdo spekullim duke u shfaqur sërish bashkë nëpër foto të ndryshme në rrjetet sociale.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: