Connect with Us

FOTO-E akuzoi për kopjim të koncertit/ Reperi i famshëm ndërkombëtar ka dy fjalë për Capital T

Showbizz

FOTO-E akuzoi për kopjim të koncertit/ Reperi i famshëm ndërkombëtar ka dy fjalë për Capital T

Publikuar

-

Ditën e djeshme, reperi shqiptar Capital T akuzoi reperin me famë botërore, Tyga se i ka kopjuar skenën e koncertit “Time Capsule”.

Capital postoi dy foto, një nga koncerti i tij i disa javëve më parë dhe një foto nga koncerti i Tygas i mbajtur së fundmi dhe etiketoi reperin.

Skenat ishin vërtet shumë të ngjashme me shkronjën “T” në mes dhe dy ekrane anash.

Pas akuzave të Capital T për kopjim, Tyga ka reaguar duke komentuar në postimin e reperit shqiptar.

“Kurrë se kam parë skenën tënde. Mendjet e mëdha mendojnë njësoj”, ishte përgjigja e Tygas./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: