Connect with Us

“Ka njerëz që luftojnë çdo ditë me këtë varësi”/ Ben Affleck jep një mesazh domethënës për fansat

Showbizz

“Ka njerëz që luftojnë çdo ditë me këtë varësi”/ Ben Affleck jep një mesazh domethënës për fansat

Publikuar

-

Aktori i famshëm hollivudian, Ben Affleck, ka qënë prej kohësh në rehabilitim, dhe së fundmi ka folur për jetën e tij personale me anë të një postimi në “Twitter”. Aktori vendosi të rrëfehej pasi revista”Us Weekly” konfirmoi se ai i ishte kthyer përsëri takimeve pas ndarjes nga Lindsay Shookus. Afflec e përdori këtë postim gjithashtu për të mbështetur një kauzë të mirë dhe për të dhënë një mesazh të rëndësishëm.

“Ha, më kapët. Po dal përsëri në takime. Por le të bëhemi seriozë për një moment dhe të flasim për diçka që ka rëndësi. Kam qenë në rehabilitim për 1 vit, dhe ky fakt po ndihmon edhe njerëz të tjerë. “Midnight mission” është një organizatë që ju vjen shumë në ndihmë njerëzve për shtëpi, rikuperim dhe punë. Unë po bëj një donacion sot, sepse kudo ka njerëz që luftojnë çdo ditë me varësinë dhe kanë nevojë për ndihmë. Kush është me mua?”, shkruan ai.

Mesa duket, Ben e përdori jetën e tij private gjithashtu për të tërhequr vëmendje mbi një çështje tepër me rëndësi për të./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: