Connect with Us

Seriali “Ertugrul” i hap probleme me gruan/ Burak Ozcivit në “telashe”

Showbizz

Seriali “Ertugrul” i hap probleme me gruan/ Burak Ozcivit në “telashe”

Publikuar

-

Aktori i njohur Burak Ozcivit po punon me xhirimet e serialit  Ertugrul ku do të luajë rolin e Osmanit.

Shumicën e kohës aktori është i zënë me xhirimet  dhe kjo nuk i pëlqen aspak gruas së tij. Për më shumë se 13 orë në ditë aktori nuk ndodhet në shtëpi dhe ky është një shqetësim për gruan dhe djalin e tij.

Bashkëshortja e tij shprehet e shqetësuar dhe tregon se djali i tyre nuk e sheh fare të atin. Kur Burak kthehet në shtëpi vogëlushin e gjen në gjumë.

Ajo tregon se djali i tyre ka nevojë për figurën e të atit, prandaj Burak duhet të gjejë një zgjidhje.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: