Connect with Us

FOTO-“Burra ka por…”/ Mamaja më seksi e showbizzit, Xhesika Ndoja rrëfehet për jetën e saj single

Showbizz

FOTO-“Burra ka por…”/ Mamaja më seksi e showbizzit, Xhesika Ndoja rrëfehet për jetën e saj single

Publikuar

-

FOTO-“Burra ka por…”/ Mamaja më seksi e showbizzit, Xhesika Ndoja rrëfehet për jetën e saj single

Edhe pse i ka munguar ekranit shqiptar, këngëtarja Xhesika Ndoja vazhdon të jetë shumë e komentuar në media dhe jeta e saj private nuk ka mbetur jashtë vëmendjes.

Këngëtarja ndihet e plotësuar me suksesin që ka arritur dhe tanimë i është futur edhe kinemasë e luan në filmin “Gjurmë pa shenjë”.

Në një intervistë për “Panorama plus”, ajo tregon se nuk i bën më përshtypje as martesa, pasi siç shprehet është bërë ‘vetë grua e vetë burrë’.

“Dashuria për mua është shumë e vlefshme dhe s’do qëndroja kurrë me dikë nëse s’do ta doja. Burra ka, por për mua s’ka sepse unë pjesën më të bukur të jetës sime po e kaloj vetëm. Më vonë burri s’më hyn në punë më, sepse jam bërë vetë burrë e vetë grua dhe s’më bën përshtypje më asgjë”, është shprehur Xhesika./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Ende zemërthyer për ikjen tënde”/ 5 vite pa Dr.Florin, miku i tij më i ngushtë i dedikon fjalët prekëse

Publikuar

-

Nga

Këngëtari dhe kantautori Dr.Flori , ndërroi jetë papritur rreth 5 vite më parë duke lënë pas një boshllëk të madh tek të afërmit e tij. Sot në përvjetorin e tij të vdekjes nuk kanë lënë pa e kujtuar publikisht familjarët dhe miqtë e tij më të mirë dhe një prej tyre eshte edhe Landi Hysi, […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Miliona pëlqime brenda pak minutave/ Fotot më seksi nga yjet e Instagramit që bënë namin këtë javë

Publikuar

-

Nga

Yjet e Instagramit nuk lënë rast pa ekspozuar asetet e tyre më seksi dhe kjo nuk i ndalon të postojnë pothuajse cdo ditë. Ato janë gjithnjë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale sidomos në Instagran, dhe i “gëzojnë” shpeshherë ndjekësit e tyre me imazhe joshëse. Edhe javën që lamë pas, plot të famshme publikuan […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Foto+18- Modelja dhe bashkëshorti i saj tërbojnë rrjetin/ Pozojnë nudo dhe nuk i lënë vend imagjinatës

Publikuar

-

Nga

Ajo njihet si një nga gratë me trupin më të përkryer në botë, dhe nuk lë rast pa e treguar këtë. Modelja britanike, Kelly Brook, ka realizuar së fundmi një fotografi të jashtëzakonshme, ku ka pozuar nudo bashkë me partnerin e saj, Jeremy Parisi. Çifti i njohur është fotografuar nudo pranë një shkëmbi, në një […]

LEXO TE PLOTE