Connect with Us

FOTO-Gaz Paja bëhet baba për herë të parë/ Zbulohet gjinia e fëmijës së tij

Showbizz

FOTO-Gaz Paja bëhet baba për herë të parë/ Zbulohet gjinia e fëmijës së tij

Publikuar

-

Pak muaj më parë, në mediat rozë bëri bujë lajmi se aktori i njohur i “Portokalli”, Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira Seferi ishin në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Por sot sipas “Dritare.net”, cifti i njohur janë bërë prindër për herë të parë dhe bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë një djalë.

Kujtojmë se Gazi dhe Ira i dhanë fund beqarisë këtë verë në një ceremoni madhështore. Ata i thanë “Po” njëri-tjetrit dhe duket se ky është viti i tyre.

Gazi dhe Ira kanë një lidhje të gjatë, të cilën preferuan ta mbanin larg vëmendjen mediatike.Ata janë komentuar gjatë në media për shkak të diferencës në moshë prej 17 vitesh, megjithatë ata sot janë më të lumtur se kurrë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: