Connect with Us

“Në pritje të fëmijës së parë me një…mik”/ Njihuni me 23 vjeçaren që ofron para për të takuar meshkuj

Kuriozitete

“Në pritje të fëmijës së parë me një…mik”/ Njihuni me 23 vjeçaren që ofron para për të takuar meshkuj

Publikuar

-

Historia e 23 vjeçares Jane Park, po bën bujë në mediat e huaja.

Jane fitoi lotarinë në moshën 17-vjeçare dhe në atë moment kuptoi se nuk po i ecte mirë me marrëdhëniet kështu që filloi të ofronte para, të cilat i kishte me shumicë, për personat që do dilnin me të.

Por asnjë nga ata që ajo doli në takim nuk “bënte”, kështu që ajo ka njoftuar se është në pritje të fëmijës së saj të parë, të cilin ajo e ka ngjizur me një mik.

Miku i saj ‘Barry’ thjesht ka ndihmuar në ngjizjen e fëmijës dhe nuk janë në një marrëdhënie bashkë.

Duke folur për Mirror, ajo tha:

“Të gjithë besojnë se të blesh një makinë të re është shumë emocionuese, por të dalësh për të bleë karrocë për fëmijën është 10 herë më emocionuese. Kjo (ndjenjë) është diçka që nuk mund ta blesh me para. Për herë të parë në jetën time kam dikë që më do mua dhe jo llogarinë time bankare.”/CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: