Connect with Us

VIDEO- Këndon shqip në “The Voice of Greece”/ Këngëtarja ukrainase çon në këmbë një sallë të tërë

Showbizz

VIDEO- Këndon shqip në “The Voice of Greece”/ Këngëtarja ukrainase çon në këmbë një sallë të tërë

Publikuar

-

Juria e “The Voice of Greece”, ka ngelur pa fjalë së fundmi nga një konkurrente ukrainase e cila me zërin e saj bëri që e gjithë salla të shpërthente nga duartrokitjet.

Ajo që bëri çudi ishte se Angelina Statyeva ka performuar një këngë të mirënjohur shqiptare, këngën arbëreshe Lule Lule të cilën ajo e këndoi shumë mirë megjithëse me vështirësi fjalët.

Anëtarët e jurisë u kthyen të gjithë nga ajo dhe kuriozë e pyetën vajzën se çfarë kënge ishte dhe ajo u përgjigj se  është një këngë nga Ballkani.

Kur pyetet për gjuhën ajo përgjigjet: “Shqiptare dhe thotë që është një këngë shumë speciale për të”.

Gjithashtu shprehet se ajo nuk flet shqip dhe N=në përfundim të këngës duartrokitjet në sallë nuk kishin të ndalur.

Për më tepër ndiqni videon./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: