Connect with Us

Bija ime/ Ojky e përjeton keq të vërtetën, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bija ime/ Ojky e përjeton keq të vërtetën, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Ojky habitet kur mëson se Asu është nëna e saj. Ajo shkon në dhomë duke qarë. Demir zihet me Asunë dhe nuk e lejon të bisedojë më shumë me Ojkynë. Asu largohet nga shtëpia e Demirit me nerva. Demir i premton Ojkysë se nuk do e braktisë kurrë. Ai i tregon që e mësoi tani vonë që Asu është nëna e saj. Demir i kërkon falje Ojkysë që po përjeton këto gjëra. Ojky mendon se Asu nuk është nëna e saj dhe po mashtron Demirin. Demir i premton Ojkysë se jeta e saj nuk do ndryshojë tani që mësoi të vërtetën.

Xhemal kritikon Asunë për veprimin që bëri. Demir dyshon se Asu ka një aryse pse kërkon të marrë kujdestarinë e Ojkysë. Ugur nxit Demirin të mësojnë çfarë fsheh Asuja. Demir sheh një ëndërr sikur Ojky është larguar dhe trembet shumë. Doktori telefonon Demirin dhe i jep një recetë me ilaçe. Asu shkon të takojë të atin në spital. Ajo i premton se do marrë kujdestarinë e Ojkysë dhe i kërkon një kopje të testamentit. Babai i vendos Asusë një kusht të fundit. Ai kërkon të takojë Ojkyn në të kundërt do anulojë testamentin./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: