Connect with Us

“Brad Pit-i” i Turqisë feston ditëlindjen/ Bashkëshortja e tij i bën dhuratën me çmimin marramendës

Showbizz

“Brad Pit-i” i Turqisë feston ditëlindjen/ Bashkëshortja e tij i bën dhuratën me çmimin marramendës

Publikuar

-

Kivanc Tatlitug është vlerësuar si një nga aktorët dhe meshkujt më të bukur në Turqi. Prej vitesh ai është i martuar me stilisten e tij, Basak Dizer dhe janë shumë të lumtur me njëri-tjetrin.

Së fundmi Kivanc ka festuar ditëlindjen dhe bashkë me partneren, kanë zgjedhur të udhëtojnë në Paris dhe më pas në Londër, për të festuar.

Basak e ka surprizuar aktorin, duke i dhuruar një orë mjaft të kushtueshme, plot 50 mijë lira turke. Menjëherë kjo dhuratë është bërë kryefjala e mediave, ashtu si dhe çdo veprim tjetër i çiftit.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

“Është një sfidë e vështirë”/ Sara Hoxha tregon çfarë do të thotë të jesh nënë e dy djemve

Publikuar

-

Nga

Trashëgimtarja e Top Channel Sara Hoxha është tashmë nënë e dy djemve, London dhe Roman. Para pak javësh ajo u bë nënë për herë të dytë ku solli në jetë djalin e saj të dytë Romanin. Përveç se është një nga periudhat më të bukura për çdo nënë, ka qenë edhe një sfidë e vështirë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Burak Ozçivit bën gafën e madhe në film/ Fansat e “Ertugrul” kapin detajin që po bën xhiron në rrjet

Publikuar

-

Nga

Seriali i njohur turk “Ertugrul” ka thyer rekorde shikueshmërie në Turqi. Seriali ka nisur me episode të reja në Turqi por tashëm në epokën e Osmanit, pasardhësit të Ertugrul, rol të cilin e luan një ndër aktorët më të paguar të momentit, Burak Ozçivit. Me një pamje krejtësisht tjetër, Burak i është përshtatur tërësisht rolit, […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

VIDEO-Modelja e famshme e Instagramit “shpërthen” rrjetin/ Pozon me të brendshme duke treguar të pasmet “bombë”

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga influencueset më të mëdha të rrjeteve sociale. Bëhet fjalë për instruktoren e palestrës Ana Cheri. Supermodelja e njohur e Instagramit që numëron më shumë se 12.5 milionë ndjekës në rrjet i ka çmendur të gjithë me format e saj bombastike. Së fundi Ana ka publikuar një video ku shfaqet e veshur […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

“Më ofrojnë 100 mijë euro vetëm për të patur shoqërinë time”/ Kjo është modelja e Instagramit që po çmend meshkujt në Dubai

Publikuar

-

Nga

Natalia Graibotto ka rrëfyer se fiton më shumë se 300 mijë euro në vit vetëm falë fotove që shpërndan në rrjetin social. 26-vjeçarjatregon që merr shumë mesazhe në privat dhe që janë tronditëse. Ka persona të pasur nga Dubai që përpiqen t’i sjellin avionin e tyre privat, ose i ofrojnë nga 40 mijë, 70 mijë, […]

LEXO TE PLOTE