Connect with Us

Dua dhe Rita në listën e më të pasurëve në Britani/ Dalin shifrat e pasurisë së dy këngëtareve

Showbizz

Dua dhe Rita në listën e më të pasurëve në Britani/ Dalin shifrat e pasurisë së dy këngëtareve

Publikuar

-

Dy këngëtaret më famë botëroe Dua Lipa dhe Rita Ora janë bërë pjesë e listës së më të pasurve nën moshën 30 vjeç në Britani.

Sipas revistës së njohur “Heat” vendin e parë e zë këngëtari Ed Sheeran i cili është më i pasuri në Britani me një pasuri rreth 170 milionë funtesh.

Pas tij vjen Daniel Radcliffe me një pasuri prej 90 milionë funtesh ndërsa në vendin e tretë është Harry Styles me një pasuri prej 64 milionë funtesh.

Rita Ora është renditur e 13 me një pasuri prej 17.8 milionë funtesh ndërsa Dua Lipa në vendin e 15 me një pasuri prej 11.8 milionë funtesh.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: