Connect with Us

E mbani mend “Mia Koluçi” tek Rebelde?/ U bë “fiksimi” i shqiptarëve, ja çfarë ka ndodhur në jetën e aktores meksikane

Showbizz

E mbani mend “Mia Koluçi” tek Rebelde?/ U bë “fiksimi” i shqiptarëve, ja çfarë ka ndodhur në jetën e aktores meksikane

Publikuar

-

Me rolin e saj si “Mia Koluci” në serialin më të njohur meksikan, aktorja Anahi u bë shumë e famshme në Shqipëri gjatë viteve 2000  në telenovelën “Rebelët”.

Sot ajo është 36-vjeç, është e martuar dhe së shpejti do bëhet nënë për herë të dytë.

Lajmin e bukur e dha vetë aktorja me një postim në rrjete sociale ku tregonte barkun e rrumbullakosur, e veshur me fustan të bardhë, duke pozuar për revistën “Quien”.

Në intervistën për këtë revistë, Anahi zbuloi se është në pritje të një djali.

Aktorja mori urime të shumta nga fansat, por edhe nga aktorë të njohur si Angelique Boyer (Teresa), Christian Chavez (Xhovani tek Rebelët) etj.

Anahi është e martuar që prej vitit 2015 me politikanin Manuel Velasco Coello dhe kanë një djalë.Prej kohësh Anahi është përqëndruar tek jeta familjare dhe i ka lënë pas dore telenovelat, por edhe muzikën./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: