Connect with Us

“Është parajsë, është e mrekullueshme”/ Kaney dhe Kim nuk ndalen, ja sa fëmijë kanë në plan të kenë

Showbizz

“Është parajsë, është e mrekullueshme”/ Kaney dhe Kim nuk ndalen, ja sa fëmijë kanë në plan të kenë

Publikuar

-

Reperi i famshëm botëror, Kanye Ëest ka treguar detaje nga jeta e tij private. Reperi ka folur për  martesën me Kim Kardashian dhe marrëdhënien me 4 fëmijët, North, Saint, Chi dhe Psalm.

Kanye West ka pohuar se ndihet sikur ka 500 vjet që është martuar. Gjatë një interviste në “The Last Late Shoë” me James Corden, reperi 42-vjeçar foli me sinqeritet për marrëdhënien e tij me Kim, ku pranoi se ata po planifikojnë të kenë shtatë fëmijë. “Askush nuk ka menduar se nuk do të ishte e paparë të martoheshe me Kim Kardashian. Të gjithë mendonin se do të ishte super të martoheshe me Kim”, tha moderatori, ndërsa Kanye ia preu: “Epo jo Kris Humphries!”, duke iu referuar ish-bashkëshortit të Kim.

“Është parajsë, është e mrekullueshme është e mahnitshme”, shtoi reperi duke iu referuar martesës.

Më pas Kanye u pyet nëse e ka menduar të bëjë një fëmijë të pestë dhe ai shtoi se ka menduar të bëjë 7 fëmijë gjithsej.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: