Connect with Us

“Fëmijën na e ka dhuruar qielli”/ E papritur, kjo grua bëhet nënë në moshën 67 vjeçare

Kuriozitete

“Fëmijën na e ka dhuruar qielli”/ E papritur, kjo grua bëhet nënë në moshën 67 vjeçare

Publikuar

-

Një çift në Kinë, janë bërë prindër duke ngjizur në mënyrë natyrale një fëmijë dhe pretendojnë të jenë çifti më i vjetër në botë.

Gruaja, e identifikuar vetëm si Tian është bërë nënë në moshën 67-vjeçare. Fëmija ka ardhur në jetë me anë të një operacioni cezarian në maternitetin e qytetit Zaozhuang.The Global Times raporton se vajza ka marrë emrin‘Tianci’, që do të thotë ‘një dhuratë nga qielli’

Bashkëshorti i saj, 68-vjeçari Huang u shpreh:

“Në të dyve fëmijën na e ka dhuruar qielli.”

Tian nga ana tjetër është shprehur për mediat se zbuloi që ishte shtatzënë kur shkoi në spital për një kontroll mjekësor. Më pas ajo shtoi se si fillim nuk do donte, por më pas ka ndërruar mendje.

Përfaqësues të spitalit deklaruan se nuk mund ta konfirmojnë se fëmija e çiftit është ngjizur në mënyrë natyrale pasi gruaja ishte shtatzënë kur u paraqit në spital si paciente./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: