Connect with Us

FOTO-7 këshilla për modën që duhet t’i dini patjetër/ Këto janë gabimet që nuk duhet t’i përsërisni

Fashion

FOTO-7 këshilla për modën që duhet t’i dini patjetër/ Këto janë gabimet që nuk duhet t’i përsërisni

Publikuar

-

Nga zgjedhja e aksesorëve deri tek zgjedhja e veshjes tuaj, është e thjeshtë të bëni gabime të vogla që mund të shkatërrojnë të gjitha përpjekjet tuaja për tu dukur klas.

Nga ana tjetër, nëse e gjithë veshja juaj është zgjedhur si duhet, ajo mund t’ju bëjë një ndalues ​​të shfaqjes.

Në këtë artikull  të Bright Side , do të gjeni sugjerime të dobishme se si të qëndroni në krye dhe të shmangni situatat e pakëndshme kur bëhet fjalë për pamjen tuaj.

1-Zgjedhja e vëthëve duhet të jetë sipas formës së fytytrës

2-Veshja e rrobave më të gjera apo më të ngushta se masa juaj trupore

3-Veshja e rrobave shumë decorative

4-Përdorimi i shumë askesorëve të panevojshëm

5-Veshja e rrobave me vija të gjera horizontale

6-Duhet të blini rroba të masës tuaj trupore

7-Zgjedhja e veshjes për eventin e duhur

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: