Connect with Us

Horoskopi 29 tetor 2019/ Zbuloni surprizat që kanë parashikuar yjet për ditën e sotme sipas Susane Miller

Life Style

Horoskopi 29 tetor 2019/ Zbuloni surprizat që kanë parashikuar yjet për ditën e sotme sipas Susane Miller

Publikuar

-

Dashi

Të ardhurat e biznesit apo partnerit tauj mund të jenë të lidhura me cështje përtej kontrrollit tuaj, i cili mund të ndikojë ne jetën tuaj financiare.

Demi

Venusi dhe Mërkuri do të jenë shumë të lidhur në qiell sot, duke lehtësuar bisedat dhe lidhjet me një partner sfidues.

Binjakët

Ndërkohë qe Jupiteri i shpenzoi javët e tij të fundit me lidhjet tuaja dhe arenën e ortakërive, këtë herë e shkruan me gërma të mëdha për të konsoliduar fillime të reja në jetën tuaj.

Gaforrja

Aktiviteti i kohëve të fundit i cili përfshiu fëmijët ose të afërmit tuaj mund t’ju ketë cuar në rivlerësim të planeve të së ardhmes dhe ju ka bërë të shikoni vitet në vijim në terma të reja.

Luani

Nëse keni marrë lajme të luhatura dje, e sotmja ju premton një negocim më të mirë dhe një ton paqësor i cili përfshin para dhe lidhje intime.

Virgjëresha

Evente të papritura të cilat përfshijnë biznese të jashtme mund t’ju kenë hequr balancin tuaj ditën e djeshme. E sotmja mund t’ju japë një shans për të negociuar.

Peshorja

Eventet e djeshme që kërcënonin financat tiaja mund t’ju kenë trembur dhe ju mund të bëheni creative për të marrë në duar sa më mirë situatën e re.

Akrepi

Nëse keni qënë të verbër nga një partner biznesi ose romantic, merrni kohën për të organizuar mendimet tuaja për sot të cilat mund t’ju ofrojnë një perspektivë të re.

Shigjetarët

Nëse ju papritur merrni lajme që përfshijnë ambjentin tuaj të punës, konsideroni të prisni disa ditë për të dhënë një shans më të mirë dhe për të qartësuar komunikimin.

Bricjapi

Lajme surprizuese rreth fëmijëve tuaj ose të afërmve tuaj mund t’ju bëjë që të rishikoni planet afatgjata. Sot, një bisedë miqësore do të jetë e mundur.

Ujori

Nëse jeta juaj familjare ju ka hequr vëmendjen nga puna, është e mundur që ta korrigjoni. Përdoreni ditën e sotme për të medituar në hapat e ardhshëm dhe të sillni gjërat në vijë.

Peshqit

Nëse një përcarje në teknologji ose komunikim ju ka vonuar produktivitetin dhe ju ka shkaktuar stress, prisni deri nesër për ta zgjidhur./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: