Connect with Us

“Më në fund erdhi dita”/ Për çfarë u pendua Çiljeta Xhilaga?

Showbizz

“Më në fund erdhi dita”/ Për çfarë u pendua Çiljeta Xhilaga?

Publikuar

-

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është komentuar shumë për jetën e saj private në mediat rozë. Por jo vetëm për këtë por edhe për besimin e saj fetar.

Çiljeta ka treguar se është një besimtare shumë e devotshme, pasi ajo agjëroi gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit.

Së fundi Çiljeta ka vendosur të heqë tatuzhin e saj me simbolin e kryqit në këmbë. Ky detaj na kishte shpëtuar të gjithëve, pasi Çiljeta i përket besimit musliman.

Ajo ka publikuar një video në Instagram ku ndër të tjera shkruan: “Me ne fund erdhi dita te heq kryqin te kemba”.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: