Connect with Us

“Na ulin vetëbesimin kur jemi fëmijë, na favorizojnë kur rritemi”/ E dashura e Olsi Bylykut publikon foton nga fëmijëria

Showbizz

“Na ulin vetëbesimin kur jemi fëmijë, na favorizojnë kur rritemi”/ E dashura e Olsi Bylykut publikon foton nga fëmijëria

Publikuar

-

Aktori i humorit Olsi Bylyku dhe partnerja e tij, Egli Tako, janë një nga çiftet më të komentuara të shoëbizit.

Ata janë shumë aktivë në rrjete sociale ku ndajnë  jo vetëm foto së bashku, por edhe dedikime të shumta e vlerësime që kanë për njëri-tjetrin.

Olsi shpesh i vë në dukje Eglit bukurinë  e saj në komente në Instagram, duke u shprehur me humor se nuk e kupton pse një vajzë kaq e bukur është lidhur me të.

Egli ka ndarë në Instastory një foto ku tregon se kur ishte e vogël nuk ishte shumë e kënaqur me pamjen e saj por sot është falenderuese për atë që ka.

“Pas shumë aludimesh mbi pamjen time, por kryesisht VETULLAT, ju prezantoj me Eglin para kredisë. Rroftë piskatorja, jo gjilpëra. Disa gjëra që na ulin vetëbesimin kur jemi fëmijë, na favorizojnë kur rritemi.”- shkruan Egli, duke dhënë një mesazh të rëndësishëm për të gjithë.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: