Connect with Us

“Po jeton në pallatet tona të shtrenjta, mos u anko”/ Gazetari i njohur i “hakërrehet” Meghan Markle

Showbizz

“Po jeton në pallatet tona të shtrenjta, mos u anko”/ Gazetari i njohur i “hakërrehet” Meghan Markle

Publikuar

-

Moderatori britanik i emisionit të mëngjesit “Good Morning Britain”, Piers Morgan pothuajse gjithmonë është kundër veprimeve të dukeshës së Sussex, Meghan Markle.

Së fundmi, deklaratat e dukeshës Meghan Markle se ka përjetuar një periudhë shumë të vështirë pas ardhjes në pallatin Mbretëror për shkak të tabloidëve britanikë kanë shkaktuar polemika të shumta.

Gazetari britanik Piers Morgan, reagoi tepër i revoltuar dhe theksoi se ajo po ankohet më shumë seç duhet:

“Mendoj se Meghan Markle duhet të ndalojë së ankuari, pikë. Ajo është një aktore që ankohet më tepër sesa duhet. E them këtë me shumë respekt. Por pjesëtarët më të rëndësishëm dhe të suksesshëm të familjes mbretërore gjithmonë e kanë kuptuar, nuk janë ankuar, nuk kanë bërë pyetje, kanë bërë thjesht detyrën e tyre dhe të gjithë i duan. Në momentin që ti qahesh për çdo gjë, njerëzit të shqetësojnë. Pa prit pak, po jeton në pallatet tona të shtrenjta, me shërbëtorë, fillo kupto pak realitetin’”,-është shprehur ai për US Weekly.

Nuk është hera e parë që Meghan kritikohet për qëndrimet e saj qëkur është lidhur në martesë me Princ Harryn.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: