Connect with Us

20 fotografitë historike që tregojnë se sa joshëse mund të jetë moda e së kaluarës

Fashion

20 fotografitë historike që tregojnë se sa joshëse mund të jetë moda e së kaluarës

Publikuar

-

20 fotografitë historike që tregojnë se sa joshëse mund të jetë moda e së kaluarës

Një thënie e vjetër thotë, “Moda është e shpejtë, por stili është i përjetshëm.” Nëse keni një veshje që ka vite në dollapin tuaj të rrobave, provojeni ta vishni tani dhe do të shihni që menjëherë do të kthehet në trend. Është një fakt që çdo gjë rikthehet mbrapsh sidomos në fushën e modës.

Bright Side iu paraqet listën me modelet më të nxehta nga e kaluara dhe ju thjesht do të mbeteni me gojëhapur.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

13 fustanet më të mirë për të veshur këtë sezon/ Nga modelet me lule tek këmishat kadife

Publikuar

-

Nga

Përzgjedhja e veshjeve për sezonin e vjeshtë-dimër është një punë shumë e vështirë. Të kombinosh një veshje me të gjitha aksesorët e duhur është një punë shumë e madhe. Duhet të kombinosh dizenjot me çizmet apo këpucët, palltot me shallet e mëdha pasi koha të ftohet edhe më shumë. Ky sezon i ri ka të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Rita Ora çudit me veshjen/ Trendin që po sjell këngëtarja nuk e kishim parë më parë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është përfolur shumë në mediat rozë gjatë javës së modës. Bukuroshja është vlerësuar si një nga vajzat më me stil të showbizit në botë madje dhe si një shembull shumë i mirë për tu ndjekur. Në fotot e mëparshme të shkrepura gjatë javës së modës, Rita ka paraqitur veshjet […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Si të dukeni sa më elegante në stinën e dimrit/ Ja disa ide për kombinimin e këpucëve

Publikuar

-

Nga

Është paksa e vështirë të gjejmë këpucët e duhura për stinën e dimrit, duke qenë se përveçse të bukura dhe trendy, duhet të na mbajnë edhe ngrohtë. Sipas “revistes Class” na duhet të heqim dorë nga stiletto-t, por fatmirësisht edhe çizmet e kambalet mund të duken po aq bukur sa ato. Edhe në dimër mund […]

LEXO TE PLOTE