Connect with Us

Bëhuni gati për projektin më bombastik/ Dy femrat më seksi të showbizit bëhen bashkë

Showbizz

Bëhuni gati për projektin më bombastik/ Dy femrat më seksi të showbizit bëhen bashkë

Publikuar

-

Biznesmenja Kim Kardashian e ka shprehur hapur dëshirën e saj për të qenë pjesë e kinematografisë dhe mesa duket shumë shpejt do ta shohim në një rol.

Gjatë intervistave të shumta Kim ka treguar se aktorja më e preferuar e saj është Jennifer Lopez dhe se do i pëlqente shumë të bënte një bashkëpunim me të.

Së fundmi burime ekskluzive kanë zbuluar për ‘HarperBazaar’ se shumë shpejt dy yjet e ‘shoëbiz-it’ të huaj do të jenë në të njëjtin projekt si aktore. Ky lajm i ka befasuar të gjithë fansat e dyshes, të cilët janë duke pritur me padurim për momentin se kur Kardashian dhe Lopez do të shfaqen bashkë.

Edhe pse ende nuk është konfirmuar lajmi nga vetë protagonistet suksesi duket që tani.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: