Connect with Us

Është shumë e rëndësishme/ 9 mënyrat se si mund të bëni të lumtur një grua

Life Style

Është shumë e rëndësishme/ 9 mënyrat se si mund të bëni të lumtur një grua

Publikuar

-

Është shumë e rëndësishme/ 9 mënyrat se si mund të bëni të lumtur një grua

Gratë që mbështesin gratë e tjera ka më shumë gjasa të kenë sukses. Dhe ky nuk është një mit! Kjo  është një arsye e mjaftueshme për të ndaluar konkurrencën me njëra-tjetrën gjatë gjithë kohës dhe për të treguar më shumë simpati ndaj kolegeve ose mikeshave tuaja. Motra nuk ka të bëjë vetëm me ndarjen buzëkuqit apo rrobave, por duke treguar dashurinë, respektin dhe ndjenjën e vërtetë, mund ta bëni atë të ndihet më mirë.

Nëse ndodheni para situatave kur një mikeshë apo motra juaj ka nevojë për ju, Bright Side tregon se çfarë duhet të bëni. Ja 9 mënyrat:

1-Inkurajojini

2-Dëgjojini

3-Ndani njohuritë tuaja

4-Kthehuni tek shoqërimi me vajza më të reja

5-Jepini komlimenta

6-Ndihmoni mamin dhe gjyshen tuaj

7-Të shoqëroheni me gra të tjera

8-Ftojini në një event

9-Krijoni klubin tuaj të shoqërisë

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Si të dukeni më tërheqës në sytë e të tjerëve?/ Ja disa fakte interesante që nuk i dinit

Publikuar

-

Nga

Sipas studimeve më të fundit, të pranosh të metat që ke, është një nga mënyrat më të mira për ta dashur veten dhe për t’u dukur më tërheqës. “BrightSide” ju sjell më poshtë disa nga ato papërsosmëri që mund t’ju bëjnë të dukeni edhe më mirë në sytë e të tjerëve : I merrni gjërat […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi ditor 17 nëntor 2019/ Ja surprizat e kësaj dite për 12 shenjat e zodiakut

Publikuar

-

Nga

Dashi Dashuria: Në dashuri sot, çiftet e konsoliduara do të zhvillojnë diskutime ekonomike për t’u marrë me të. Ata që janë bashkë vetëm do të fillojnë të kenë dyshime. Për beqarët, një ditë e ngarkuar plot me takime afrohet. Puna: Përfitoni nga kjo ditë për të dhënë nxitjen vendimtare në aktivitetet më të rëndësishme. Nuk […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi javor 18-24 nëntor 2019/ Puna, dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo javë për ju

Publikuar

-

Nga

Dashi Jeta juaj në çift do jetë e mbushur me emocione të forta këtë javë, por ato do jenë si pozitive ashtu edhe negative. Përgatituni shpirtërisht. Beqarët do kenë më shumë fat se asnjëherë me parë dhe çdo gjë do ju ndryshojë brenda pak orësh. Edhe në planin financiar do jeni me fat. Do arrini […]

LEXO TE PLOTE