Connect with Us

FOTO-“Mos na bëj me turp”/ Bebe Rexha tregon të pasmet seksi, grimieri i saj nuk përmbahet dhe i komenton shqip

Showbizz

FOTO-“Mos na bëj me turp”/ Bebe Rexha tregon të pasmet seksi, grimieri i saj nuk përmbahet dhe i komenton shqip

Publikuar

-

Ai u bë i njohur si grimieri i yllit të reality show “Keeping up with the Kardashians” Kim Kardashian.

Mario jo vetëm që flet shqip, por edhe shkruan në gjuhën shqipe.

Ka qenë Bebe Rexha ajo e cila ka ngacmuar make up-artistin me një foto ku shfaqet në plazh me rroba banjo të zeza.

Mario nuk i ka rezistuar dot dhe i ka lënë një koment në shqip patriotes së tij për t’i thënë të bëjë kujdes me foto të tilla.

“Mos na korit vajzë”, shprehet ai duke i thënë mos ta bëjë me turp.

Kaq ka mjaftuar që fansat e Bebes t’i kthejnë përgjigje Marios dhe ta pyesin për shqipen e tij.

“Nuk e dinim që flisje shqip Mario! Bebe Rexha dëgjoje vëllain e madh”, i shkruan një fanse.

Kujtojmë se Mario jo vetëm që e flet shqipen por ia ka mësuar dy fjalë Kim Kardashian-it, në një video ku ajo shprehej: “Sa bukur Mario!”./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

“Më ofrojnë 100 mijë euro vetëm për të patur shoqërinë time”/ Kjo është modelja e Instagramit që po çmend meshkujt në Dubai

Publikuar

-

Nga

Natalia Graibotto ka rrëfyer se fiton më shumë se 300 mijë euro në vit vetëm falë fotove që shpërndan në rrjetin social. 26-vjeçarjatregon që merr shumë mesazhe në privat dhe që janë tronditëse. Ka persona të pasur nga Dubai që përpiqen t’i sjellin avionin e tyre privat, ose i ofrojnë nga 40 mijë, 70 mijë, […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Po babai i vajzës ku ndodhet?” Rudina Dembacaj i kthehet keqazi ndjekëses

Publikuar

-

Nga

Pak kohë më parë moderatorja Rudina Dembacaj pranoi publikisht ndarjen nga bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj. Por edhe pse në proces divorci, Rudina shpesh herë është shprehur se ruan një marrëdhënie shumë të mirë me ish bashkëshortin e saj. Së fundmi, Rudina ka ndarë në Instagram foto e video me të voglën e saj pranë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

VIDEO-Rihanna i vë “flakën” Instagramit/ Tërbon fansat me fizikun e saj fenomenal

Publikuar

-

Nga

Diva e muzikës botërore Rihanna është padyshim një nga personazhet për të cilën flitet shumë në mediat rozë. Së fundi ajo i është përkushtuar totalisht biznesit dhe linjës së sa Savage and Fenty. Rihanna ka arritur që ashtu si në muzikë të ecë me hapa të shpejtë edhe me bizneset e saj. Së fundi Rihanna […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

FOTO-Demi Rose më e bukur se kurrë/ “Çmend” ndjekësit me fustanin e kuq pas trupit

Publikuar

-

Nga

Demi Rose është një nga infuencueset më të mëdha të rrjeteve sociale. Bukuroshja britanike ndan foto shumë provokuese me të gjithë fansat e saj. Jemi mësuar të shohim foto ku Demi shfaqet gjysmë e zhveshur, apo ekspozon format me bikini, por këtë herë është shfaqur e veshur me një fustan të kuq teksa ndodhemi në […]

LEXO TE PLOTE