Connect with Us

FOTO-“Të marrshin djajtë me vete”/ Hoqi tatuazhin e kryqit nga këmba, Çiljeta “masakrohet” nga komentuesit

Showbizz

FOTO-“Të marrshin djajtë me vete”/ Hoqi tatuazhin e kryqit nga këmba, Çiljeta “masakrohet” nga komentuesit

Publikuar

-

Tatuazhi”problematik” i këngëtares shqiptare Çiljeta, bëri bujë pak kohë më parë.

Kur ishte në moshë të vogël ajo bëri tatuazh në këmbë një kryq dhe duke qenë se ajo mban Ramazan dhe shkon në xhami, njerëzit mendonin se kryqi në këmbën e saj ishte shumë i pavend.

Por ditën e djeshme këngëtarja vendosi ta heqë dhe të mos ketë më asnjë shenjë prej tij.

Çiljeta ka publikuar në Instagram një video ku tregon procesin e heqjes me lazer dhe kaq ka mjaftuar për të shpërthyer komentet.

Disa mendojnë se ky veprim është mjaft i mirë, meqë tani këngëtarja është plotësisht myslimane, aq sa mban edhe Ramazan.

“Mirë e bëri që e hoqi, tani mund të mbajë Ramazan e qetë”, shkruan një komentues.

Por nuk kanë munguar komentet negative dhe disa prej tyre të fusin edhe frikën.

“Të marrshin djajt me vete ty në ferr. Po hiqet kryqi i Zotit. Do të vijë ters jeta për kët mëkat që po bën”, i shkruan një ndjekës tjetër.

Për shkak të këtyre komenteve, Çiljeta është detyruar të fshijë komentet dhe i ka bllokuar në mënyrë që askush të mos shkruajë gjë.

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: